Naptár

Január 2019
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Erasmus blog

Az oldal statisztikája

MaMa512
TegnapTegnap1015
A hétenA héten3125
A hónapbanA hónapban11588
ÖsszesÖsszes159524

Gregoriális 2013.

 

 

Hatodik alkalommal került megrendezésre a Gregoriális. A hűvös idő miatt az iskola területén ünnepelt kicsi és nagy, papa, mama, gyerekek és unokák. A kissé hűvös, de napsütéses időjárás, és persze a sokféle színes program sokakat vonzott. Voltak jól ismert látványosságok, kézműves foglalkozás, kenyérlángos, sportprogramok, polgárőr- és rendőrautó. Iskolánk diákjai látványos produkciókkal bizonyították, hogy nem csak a tanulásban tehetségesek, hanem a táncban is megállják a helyüket. A színes forgatagban mindenki megtalálhatta a neki tetsző szórakozást. Izgalmas kutyabemutató, kerékpáros ügyességi próbatétel, pergő dobok, hagyományos magyar harcművészet, röplabda, festés, szövés, ragasztás, hajtogatás, tánc és zene tette felejthetetlenné a Gregor József emlékére, és szellemiségének megfelelően vidám hangulatban lezajlott iskolai rendezvényt.

 

 

„A tanya olimpia nagyon jó ötlet. A táncbemutató és a pólófestés is jó volt.”

Egy negyedikes tanuló

 

 

Helytörténeti vetélkedő volt a hivatalos neve annak a játéknak, aminek az alapgondolatával szólítottuk meg a jelenlévőket.
„Amit tudni érdemes…” a kerületünkről, iskolánkról- ez fogalmazódott meg a kérdésekben. Nagyon sokan szívesen vették magukhoz a feladatlapot, és egyénileg, családosan vagy osztályközösségeken belül keresték a válaszokat.
Játéknak tekintették, de megható komolysággal keresték a jó megoldást.
Gratulálunk a Kulcsár, a Szörényi, a Siket, a Vigvári, a Barta, a Holló családoknak, a 4.z osztályközösségének.
Egyénileg Balog Katica 6.b tanulónak, Hazay Annamária édesanyának és Gold Gréta édesanyának.
A legrövidebb idő alatt a legtöbb jó megoldást a Szörényi családtól kaptuk.

Mindenkinek gratulál Gácsiné Hajas Anikó és Ligeti Magdolna

 

 

„Nekem az nem tetszett, hogy nem volt főzőverseny. Bárcsak lett volna vattacukor és vizicsúszda.”

Egy negyedikes tanuló.

 

 

Gyűjtés a Noé Állatotthonnak

Idén is hagyományosan az Állatok Világnapja környékén a Gregoriálison rendeztük meg az adománygyűjtést a Noé Állatotthon gazdátlan lakóinak. Rengeteg „finomság” gyűlt össze, ezért köszönet és hála mindenkinek, aki fontosnak érezte az adományozást ezen a napon.

A szervezők

eKréta belépés

Tanker online magazin

Archív

Powered by mod LCA

Kérem kattintson a képre.