Naptár

Szeptember 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Erasmus blog

Az oldal statisztikája

MaMa764
TegnapTegnap786
A hétenA héten3167
A hónapbanA hónapban12539
ÖsszesÖsszes54802

Fontos információk!


Szuper Suli Alapítvány 1% Felajánlás

Adószám: 18015827-1-42

(megtekintéshez kérem kattintson IDE)   


 Takarító állás


Nagyobb méretben való megtekintés


Nagyobb méretben való megtekintés

Gregoriális 2013.

 

 

Hatodik alkalommal került megrendezésre a Gregoriális. A hűvös idő miatt az iskola területén ünnepelt kicsi és nagy, papa, mama, gyerekek és unokák. A kissé hűvös, de napsütéses időjárás, és persze a sokféle színes program sokakat vonzott. Voltak jól ismert látványosságok, kézműves foglalkozás, kenyérlángos, sportprogramok, polgárőr- és rendőrautó. Iskolánk diákjai látványos produkciókkal bizonyították, hogy nem csak a tanulásban tehetségesek, hanem a táncban is megállják a helyüket. A színes forgatagban mindenki megtalálhatta a neki tetsző szórakozást. Izgalmas kutyabemutató, kerékpáros ügyességi próbatétel, pergő dobok, hagyományos magyar harcművészet, röplabda, festés, szövés, ragasztás, hajtogatás, tánc és zene tette felejthetetlenné a Gregor József emlékére, és szellemiségének megfelelően vidám hangulatban lezajlott iskolai rendezvényt.

 

 

„A tanya olimpia nagyon jó ötlet. A táncbemutató és a pólófestés is jó volt.”

Egy negyedikes tanuló

 

 

Helytörténeti vetélkedő volt a hivatalos neve annak a játéknak, aminek az alapgondolatával szólítottuk meg a jelenlévőket.
„Amit tudni érdemes…” a kerületünkről, iskolánkról- ez fogalmazódott meg a kérdésekben. Nagyon sokan szívesen vették magukhoz a feladatlapot, és egyénileg, családosan vagy osztályközösségeken belül keresték a válaszokat.
Játéknak tekintették, de megható komolysággal keresték a jó megoldást.
Gratulálunk a Kulcsár, a Szörényi, a Siket, a Vigvári, a Barta, a Holló családoknak, a 4.z osztályközösségének.
Egyénileg Balog Katica 6.b tanulónak, Hazay Annamária édesanyának és Gold Gréta édesanyának.
A legrövidebb idő alatt a legtöbb jó megoldást a Szörényi családtól kaptuk.

Mindenkinek gratulál Gácsiné Hajas Anikó és Ligeti Magdolna

 

 

„Nekem az nem tetszett, hogy nem volt főzőverseny. Bárcsak lett volna vattacukor és vizicsúszda.”

Egy negyedikes tanuló.

 

 

Gyűjtés a Noé Állatotthonnak

Idén is hagyományosan az Állatok Világnapja környékén a Gregoriálison rendeztük meg az adománygyűjtést a Noé Állatotthon gazdátlan lakóinak. Rengeteg „finomság” gyűlt össze, ezért köszönet és hála mindenkinek, aki fontosnak érezte az adományozást ezen a napon.

A szervezők

eKréta belépés

Tanker online magazin

Archív

Powered by mod LCA