Naptár

November 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Erasmus blog

Az oldal statisztikája

MaMa445
TegnapTegnap1722
A hétenA héten3690
A hónapbanA hónapban16479
ÖsszesÖsszes116918

Fontos információk!


Figyelem! Változás!

Tisztelt Szülők!

Értesítjük Önöket, hogy 2018. november 26-án, hétfőn iskolánkban intézményvezető-választás lesz, ezért ezen a napon tanítás nélküli munkanapot tartunk.

Az ügyeletet igénylő gyermekek számára a befizetés alapján az étkezést biztosítjuk. Akik nem kérnek ügyeletet, a nov. 26-i napot a jövő heti ebédbefizetésnél jelezzék, és nekik azt jóváírjuk.

Igényeiket kérjük, az osztályfőnök felé jelezzék november 12. hétfőig! (Hajnali ügyeletet igényel-e, ill. délután meddig marad a gyermek.)

Iskolavezetés


  Takarító állás (Frissítve 2018.10.17)


FONTOS! [eKréta] Gondviselői regisztráció menete



Nagyobb méretben való megtekintés

Rákosmenti Úszóbajnokság

 

EREDMÉNYEK:

Egyéni:

I.kcs. 50m fiú mellúszás                       1. Székely Áron 2.z

           50m fiú hátúszás                        1. Székely Áron 2.z

alt

I.kcs. 50m lány mellúszás                     3.Surányi Fruzsina 2.z

   alt     

 

  50m lány hátúszás                       2. Mogyorósy Lili 2.z

alt

II.kcs. lány   mell                                       1. Németh Anikó 3.z

                      hát                                       1. Németh Anikó

                    gyors                                     1. Németh Anikó

alt

II.kcs. fiú      mell                                          2. Szilágyi Barnabás 4.z

                      hát                                           2. Szilágyi Barnabás

                     gyors                                        2. Szilágyi Barnabás

 

III.kcs.fiú         mell                                        3. Cseh Márton 6.z

alt

                        gyors                                       3. Cziráki Balázs 6.b

                      pillangó                                     3. Cziráki Balázs 6.b

alt

CSAPAT:

I.kcs.fiú       2.hely

II.kcs.lány   2.hely

III.kcs.fiú     3.hely

III.kcs lány  4.hely

 

 

Egyéni érmek összesítésben: 2. hely Gregor

5 arany; 4 ezüst; 4 bronz

Csapat érmek összesítve:3.hely Gregor

2 ezüst; 1 bronz

eKréta belépés

Tanker online magazin

Archív

Powered by mod LCA