Naptár

November 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Erasmus blog

Az oldal statisztikája

MaMa635
TegnapTegnap863
A hétenA héten635
A hónapbanA hónapban21009
ÖsszesÖsszes121448

Fontos információk!


Figyelem! Változás!

Tisztelt Szülők!

Értesítjük Önöket, hogy 2018. november 26-án, hétfőn iskolánkban intézményvezető-választás lesz, ezért ezen a napon tanítás nélküli munkanapot tartunk.

Az ügyeletet igénylő gyermekek számára a befizetés alapján az étkezést biztosítjuk. Akik nem kérnek ügyeletet, a nov. 26-i napot a jövő heti ebédbefizetésnél jelezzék, és nekik azt jóváírjuk.

Igényeiket kérjük, az osztályfőnök felé jelezzék november 12. hétfőig! (Hajnali ügyeletet igényel-e, ill. délután meddig marad a gyermek.)

Iskolavezetés


  Takarító állás (Frissítve 2018.10.17)


FONTOS! [eKréta] Gondviselői regisztráció meneteNagyobb méretben való megtekintés

„Tiszán innen, Dunán túl…” Országos Népdaléneklési Minősítő Verseny

A 7.-8. évfolyamosok döntőjébe jutott iskolánk „Csizma és a Pántlikák” énekegyüttese, akik palócföldi táncnótákkal léptek a szigorú szakmai zsűri elé. A versenyzőket egész napos gazdag program várta a múzeumban. Az ünnepélyes megnyitón jeles népénekesek, táncosok, hangszeres népzenészek előadásait hallgathatták, ezt követően a várakozási időt is tartalmasan tölthették közel 400 versenyzőtársukkal együtt. Logikai és ügyességi játékok, népi kézműves foglalkozások, tárlatvezetés között választhattak a délelőtt folyamán a diákok. A verseny után pedig csoportosan meglátogathatták a Parlament épületét is. Az eredményhirdetés előtt fergeteges moldvai táncházzal ünnepeltük a jól sikerült versenyt.

A 7.z osztályosok énekegyüttese – Halász László, Novák Anett, Pesthy Julianna, Pesthy Zsuzsanna, Tari Alexandra, Tarpataki Dalma, Varga Klaudia, Zichy Anna és Zrubka Zsófia – a zsűri értékelése alapján EZÜST MINŐSÍTÉST nyert produkciójával.

altaltaltalt

Gratulálok az eredményhez, és ezúton is köszönöm a szülők lelkes támogatását és segítségét!

Dávid Krisztina

felkészítő tanár

eKréta belépés

Tanker online magazin

Archív

Powered by mod LCA