Naptár

Október 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Erasmus blog

Az oldal statisztikája

MaMa34
TegnapTegnap1330
A hétenA héten34
A hónapbanA hónapban24061
ÖsszesÖsszes88007

Fontos információk!


Nyílt nap a felső tagozaton!

Nyílt napunkra szeretettel várjuk a leendő 5. osztályos gyermekek szüleit is!


Nagyobb méretben való megtekintés


  Takarító állás (Frissítve 2018.10.17)


FONTOS! [eKréta] Gondviselői regisztráció menete



Nagyobb méretben való megtekintés

Népdaléneklő sikerek

5.-6. évfolyam:

Szóló ének

 

 

Bőr Kitti 5.z

Felkészítő tanár: Dávid Krisztina

Arany minősítés

 

Hajdu Borbála 6.z

Felkészítő tanár: Dely Tercia

Kiemelt arany minősítés

Továbbjutott a budapesti fordulóba

Kisegyüttes

 

 

Diviki-Nagy Csenge – Hajdu Borbála 6.z

Felkészítő tanár: Dely Tercia

Arany Minősítés

 

Bakos Levente – Cseh Márton – Majzik Máté 6.z

Felkészítő tanár: Dávid Krisztina

Arany Minősítés

 

Énekegyüttes

 

 

„Kis Bakák” énekegyüttes 5.z Csermely Ábel, Nagy Gábor, Polner Levente, Siket Mátyás, Varga Benjámin

Felkészítő tanár: Dávid Krisztina

Kiemelt arany minősítés

Továbbjutottak a budapesti fordulóba

 

7. - 8. évfolyam

Szóló ének

 

 

Halász László 7.z

Felkészítő tanár: Dávid Krisztina

Arany minősítés

 

Dávid Kinga 8.z

Felkészítő tanár: Dávid Krisztina

Arany Minősítés

 

Kisegyüttes

 

 

Tari Alexandra – Tarpataki Dalma – Zichy Anna

Felkészítő tanár: Dávid Krisztina

Kiemelt arany minősítés

Továbbjutottak a budapesti fordulóba

Énekegyüttes

 

 

„Csizma és a pántlikák” énekegyüttes

Halász László, Novák Anett, Pesthy Julianna, Pesthy Zsuzsanna, Tari Alexandra, Tarpataki Dalma, Varga Klaudia, Zichy Anna, Zrubka Zsófia

Felkészítő tanár: Dávid Krisztina

Kiemelt arany minősítés

Továbbjutottak a budapesti fordulóba

 

A kerületi iskolák közül a legtöbb versenyzőt ebben a tanévben is nekünk sikerült indítani (20 fő!), így az „Énekeljünk Népdalt” Vándorserleget ismét mi őrizhetjük egy évig.

A budapesti fordulóra továbbjutott versenyzőink február 23-án mérték össze a főváros legjobbjaival tudásukat a Fazekas Mihály Gimnáziumban. Erre az alkalomra készült el az énekegyüttesben szereplő lányok népi formaruhája. Ezúton is köszönjük ezek anyagi forrását az Örök Diák Tavasz Kórusnak, a ruhák elkészítésében pedig Csibráki Lajosné kollégánk és Tari Józsefné önzetlen segítségét!

A zsűriben helyet foglaló neves szakemberek – Bodza Klára, Mackó Mária, Sebestyénné Farkas Ilona, Vakler Anna – értékelése után a következő eredmények születtek:

5. -6. évfolyam:

Szóló ének

 

Hajdu Borbála 6.z

Felkészítő tanára: Dely Tercia

Kiemelt arany minősítés

Énekegyüttes

 

„Kis Bakák” énekegyüttes 5.z Csermely Ábel, Nagy Gábor, Polner Levente, Siket Mátyás, Varga Benjámin

Felkészítő tanár: Dávid Krisztina

Kiemelt arany minősítés

 

Az 5. – 6.-osok számára a budapesti fordulóval véget ér a verseny (nincs országos döntő), így tanulóink a legmagasabb szinten a legjobb eredményt érték el.

7. -8. évfolyam

Kisegyüttes

 

 

Tari Alexandra – Tarpataki Dalma – Zichy Anna

Felkészítő tanár: Dávid Krisztina

Ezüst minősítés

 

Énekegyüttes

 

 

„Csizma és a pántlikák” énekegyüttes

Halász László,

Novák Anett,

Pesthy Julianna, Pesthy Zsuzsanna, Tari Alexandra, Tarpataki Dalma, Varga Klaudia,

Zichy Anna,

Zrubka Zsófia

Felkészítő tanár: Dávid Krisztina

Arany minősítés

Továbbjutottak az országos döntőbe

 

A verseny országos döntőjére 2013. május 11-én kerül sor a Néprajzi Múzeumban.

Mindenkinek köszönöm az eddig végzett munkáját! Az elért eredményekhez gratulálok, az országos versenyhez pedig sok sikert kívánok!

Dávid Krisztina, felkészítő tanár

 

Kerületi

 

Budapesti

eKréta belépés

Tanker online magazin

Archív

Powered by mod LCA