Naptár

Január 2019
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Erasmus blog

Az oldal statisztikája

MaMa176
TegnapTegnap1115
A hétenA héten5113
A hónapbanA hónapban13576
ÖsszesÖsszes161512

Kerületi mezei futóverseny

Gratulálunk nekik és felkészítő pedagógusaiknak!:Benczé Broda Katalin ,Brázikné Kiss Valéria, Csákné Horváth Anikó,Csibráki Lajosné, Győri Lászlóné, Havasiné Ambrus Andrea, Oroszné Szabó Györgyi, Soós Zsolt és Ujvári László

EREDMÉNYEK:

Csapat:                                                        Egyéniben:

I. korcsoport:  Lány III. helyezés                       Essősy Lea (2.a)      II. hely

                               Fiú    II.  helyezés

II. korcsoport: Lány  II. helyezés                      Magashegyi Bettina (3.b)  II. hely    

                                                                                           Kardos Olivér (4.b)          III. hely

III. korcsoport: Lány   II. helyezés                    Baráth Míra (5.z)               I. hely           

                                 Fiú     II. helyezés                      Csák Tamás (6.z)              I. hely           

IV.korcsoport: Lány   II. helyezés

                                Fiú     I. helyezés                Vaczkó Gábor (8.a)         I.hely           

                                                                                  Czegezi Zalán (8.a)           II. hely

                                                                                  Görög Patrik (7.b)           III. hely

Csapatösszeállítás:

I.korcsoport  Lány: Essősy Lea, Bartosik Csenge, Herczku Milla,Tölgyesi Dominika (2.a),

                                   Riz Csenge (2.b), Ormos Júlia (2.z)

I.korcsoport Fiú: Magyar Tibor, Bak Roland, Szlifka Gergő (2.a), Borsi Zalán, Kiss Ádám,

                                Nyikos András (2.b)

II.korcsoport Lány: Baráth Regina, Kelemen Viola (3.a), Magashegyi Bettina (3.b),

Katula Csenge, Németh Anikó (3.z), Lökkös Hanna (4.a)

II. korcsoport Fiú: Rentkó Martin (3.z), Bársony Attila, Kardos, Olivér, Németh Martin,

          Tóth Barnabás (4.b)

III. korcsoport Lány: Baráth Míra, Huszár Lili (5.z), Somogyi Lívia (5.a), Csermely Réka,

                                      Ignácz Ivett  (6.z)

III. korcsoport Fiú:  Csák Tamás (6.z), Gazdag Tamás, Egri Ágoston, Szilágyi Márk (6.a),

                                     Farkas György (6.b)

IV. korcsoport Lány: Wehovszki Klaudia (7.z), Hosszú Izabella, Limbóczki Szabina

    Szűcs Fanni, Szabó Viktória (8.b)

IV.korcsoport Fiú: Vaczkó Gábor, Czegezi Zalán (8.a), Görög Patrik (7.b),

Somogyi István (7.a)

 

Képek

eKréta belépés

Tanker online magazin

Archív

Powered by mod LCA

Kérem kattintson a képre.