Naptár

Október 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Erasmus blog

Az oldal statisztikája

MaMa643
TegnapTegnap1194
A hétenA héten8625
A hónapbanA hónapban23340
ÖsszesÖsszes87286

Fontos információk!


Nyílt nap a felső tagozaton!

Nyílt napunkra szeretettel várjuk a leendő 5. osztályos gyermekek szüleit is!


Nagyobb méretben való megtekintés


  Takarító állás (Frissítve 2018.10.17)


FONTOS! [eKréta] Gondviselői regisztráció menete



Nagyobb méretben való megtekintés

Ismét összegyűltek a „Rákosmenti kis lángelmék” a Gregorban

Az idei megmérettetésre 2012. április 18-án került sor, ahol öt iskolából, 48 negyedikes tanuló mérte össze tudását egyénileg és csapatban egyaránt. A Gregoros tanulók a verseny tisztasága érdekében nem indultak.

A kétszer 45 percben zajló verseny feladatai tudást, furfangot, logikus gondolkodást, leleményességet, és összedolgozás képességet igényeltek, alaposan megdolgoztatták a kis versenyzőket.

  alt           alt                  Egyéni verseny                                                  Csapatverseny                                                                  

 

Az eredmény kihirdetéséig a részt vevő tanulók forgószínpadszerűen 3 helyszínen oldhatták fel a felgyülemlett feszültséget 20-20 perces játékos foglalkozásokon.

Az első helyszínen vetélkedőn vettek részt a csapatok, „Kardra fel!”, „Lufi tornádó”, "Becsülj a füleddel!” és még sok más érdekes ügyességi feladatot végrehajtva.

A második helyszín a játékszoba volt, ahol kis csoportban, a nyolcadikosok segítségével próbálhatták ki a diákok a különböző stratégiai, logikai és ügyességi játékokat.

A harmadik helyszín a gyufaszálak világa volt, ahol logikai rejtvényekkel birkóztak meg a gyerekek.

A játékos foglalkozásokat iskolánk felsős diákjai tartották pedagógusaink irányításával.

 

Az egyéni verseny eredményei:

1.       helyezés: Erdős Bianka, Zrínyi Miklós Általános Iskola,

                       felkészítő tanára: Szabó Erika

2.       helyezés: Almási Veronika, Újlak Utcai Általános Iskola,

                       felkészítő tanára: Rédeiné Bolla Ágnes

3.       helyezés: Takács Zita, Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimnázium,

                       felkészítő tanára: Kelemenné Kozma Judit

A csapatverseny eredményei:

1.       helyezés: Napsugarak csapat, Esztergomi Réka, Takács Zita, Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimnázium, felkészítette: Kelemenné Kozma Judit

2.       helyezés: Mega agy, Molnár Zsolt, Varga Benedek, Újlak Utcai Általános Iskola, felkészítette: Rédeiné Bolla Ágnes

3.       helyezés: Matematikusok, Edős Bianka, István Attila, Zrínyi Miklós Általános Iskola, felkészítő tanára: Szabó Erika

 

alt

                                  

           Gratulálunk a díjazottaknak és felkészítő tanáraiknak!

eKréta belépés

Tanker online magazin

Archív

Powered by mod LCA