Naptár

Október 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Erasmus blog

Az oldal statisztikája

MaMa639
TegnapTegnap1194
A hétenA héten8621
A hónapbanA hónapban23336
ÖsszesÖsszes87282

Fontos információk!


Nyílt nap a felső tagozaton!

Nyílt napunkra szeretettel várjuk a leendő 5. osztályos gyermekek szüleit is!


Nagyobb méretben való megtekintés


  Takarító állás (Frissítve 2018.10.17)


FONTOS! [eKréta] Gondviselői regisztráció menete



Nagyobb méretben való megtekintés

Bolyai Matematika Csapatverseny

A szép eredmények mellett még egy örömhír, hogy az idei tanévtől iskolánk is részt vesz a verseny szervezésében, lebonyolításában, ezáltal kerületünk diákjainak nem kell a szomszéd kerületekbe utazniuk, hanem itt versenyezhetnek a Gregor József Általános Iskolában.

Az ünnepélyes eredményhirdetés 2011. október 26-án a Szent István Gimnáziumban volt, ahol a csapatok és felkészítő tanáraik díjazásban részesültek.

 

A díjazott csapatok:

3. évfolyam

alt

Matek királyok csapata

4. helyezés

Csapattagok:

Erdélyi Gergő

Kiss Csanád

Novák Dávid

Romoda Bálint

Felkészítő tanár:Benczéné Broda Katalin

 

alt

 

4. évfolyam

Fog-agyKerék csapata

3. helyezés

Csapattagok:

 Bak Ádám

Polner Levente

Siket Mátyás

Tímár Ármin

Felkészítő tanárok:

Ligeti Magdolna, Brázikné Kiss Valéria

 

 

6. évfolyam

Bólogató Einsteinek csapata

4. helyezés

Csapattagok:

Nagyistók Ivett

Pesthy Julianna

Pesthy Zsuzsanna

Zichy Anna

Felkészítő tanár: Márton Katalin

 

alt

Zichy Anna, Pesthy Zsuzsanna, Nagyistók Ivett, Pesthy Julianna

 

8. évfolyam

Kockafejűek csapata

4. helyezés

Csapattagok:

Bense Viktor

Jobbágy Kristóf

Iván Szimonetta

Mátis Bence

Felkészítő tanár: Kovács László

 

alt

Bense Viktor, Iván Szimonetta, Mátis Bence, Jobbágy Kristóf

 

Gratulálunk, és további sikereket kívánunk a versenyzőknek

és felkészítő tanáraiknak!

eKréta belépés

Tanker online magazin

Archív

Powered by mod LCA