Naptár

January 2018
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Fontos információk!


Kedves Szülők, Gyerekek és Érdeklődők!

 

Iskolánk honlapját a közelmúltban internetes támadás érte, ezért az néhány hétig nem volt elérhető.

Mivel a weboldalt újra fel kell építenünk, bizonyos funkciók még nem érhetők el rajta. Ezek fejlesztése folyamatban van.

 

Türelmüket és megértésüket köszönjük!

Szuper Suli Alapítvány 1% Felajánlás (megtekintéshez kérem kattintson IDE)   

Versenyeredmények 2010-2011. tanév

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló(k) neve

Felkészítő tanár

Kerületi mezei futóverseny 1. korcsoport

1.

fiúcsapat:

Kardos Olivér, Medgyesi Márk, Finta András, Tóth Barnabás (2.b), Kováts Marcell,

Paska Gellért (2.z)

Havasiné Ambrus Andrea

Benczéné Broda Katalin

Kerületi rajzverseny

1.

Stewart Zsófia 4.z

Szeifner Judit

Csákné Horváth Anikó

Kerületi helyesírási verseny

1.

Csermely Réka 4.z

Brázikné Kiss Valéria

Csákné Horváth Anikó

Kerületi atlétika verseny kislabda dobás

egyéni

1.

Cziráki Balázs 4.b

Braunné Varga Ildikó

Kerületi alapműveleti verseny

1.

Cziráki Balázs 4.b

Braunné Varga Ildikó

Kerületi német szavalóverseny

1.

Ballonyi Fanni 6.z

Kecskeméti Katalin

Kerületi német nyelvi plakátverseny

1.

Zrubka Márk 8.z

Kecskeméti Katalin

Kerületi Hagyományőrző Akadályverseny

1.

6. napközis csoport

Kovácsné Erdélyi Ágnes

Közlekedési verseny

kerületi forduló

1.

1.

1.

Berecz Donát 5.b

Kovács Attila 6.a

Mravik Ádám 7.a

Imre László

Kerületi ILEX futóverseny

1.

Szűcs Fanni 6.b

Soós Zsolt

Kerületi ILEX futóverseny

1.

Jackovics Levente

Soós Zsolt

Kerületi mezei futóverseny

1.

Vaczkó Gábor 6.a

Soós Zsolt

Kerületi mezei futóverseny

1.

III. korcsoport lánycsapat:

Wehovszky Vivien 6.z, Wehovszky Klaudia 5.z, Szűcs Fanni 6.b, Szabó Viktória 6.b, Nagy Rebeka 5.b

Soós Zsolt

Kerületi kosárlabda bajnokság

1.

IV. korcsoportos fiúk csapata

Soós Zsolt

Kerületi szkander bajnokság

1.

Gergely Dávid 8.b

Soós Zsolt

 

 

 

 

Kerületi floorball

 

 

 

1.

 

 

 

III. korcsoportos lánycsapat:

Szűcs Fanni 6.b, Gahó Dzsenifer 6.b, Tóth Cintia 6.z, Szabó Rebeka 6.z, Dávid Kinga 6.z, Hosszú Izabella 6.b,

 

 

 

 

 

Soós Zsolt

Kerületi floorball

1.

IV. korcsoportos lánycsapat:

Darányi Dorina 7.b, Szarvas Viktória 7.b, Szűcs Fanni 6.b, Tóth Cintia 6.z, Dávid Kinga 6.z

Soós Zsolt

Kerületi atlétika verseny

1.

III. korcsoportos lány csapat:

Szűcs Fanni 6.b,

Gahó Dzsenifer 6.b,

Wehovszky Vivien 6.z, Wehovszky Klaudia 5.z,

Szabó Rebeka 6.z,

Dávid Kinga 6.z

Soós Zsolt

Kerületi atlétika verseny kislabda dobás

1.

Szűcs Fanni 6.b

Soós Zsolt

Kerületi úszóversenyen mell-, hát-, gyors- és pillangóúszásban

1.

Vaczkó Gábor 6.a

Soós Zsolt

Kerületi úszóversenyen mell- és hátúszásban

1.

Németh Anikó 1.z

Soós Zsolt

 


 

Budapesti és területi/körzeti eredmények: 36 helyezés (1-10. hely)

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló(k) neve

Felkészítő tanár

Sakksuli Kupa területi forduló

1.

Hajdú Richárd 1.z

(szülő)

Bolyai Matematika Csapatverseny területi

6.

4. osztályos lánycsapat:

Csermely Réka (4.z),

Papp Laura (4. z),

Stewart Zsófia (4.z),

Takács Dorina (4.z)

Ligeti Magdolna

Csákné Horváth Anikó

Bolyai Matematika Csapatverseny területi

9.

4. osztályos fiúcsapat:

Cziráki Balázs (4.b),

Juhász Zsombor (4.b),

Szathmári Balázs (4.b),

Takáts Máté (4.a)

Győri Lászlóné

Braunné Varga Ildikó

Ligeti Magdolna

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi

8.

a 3. b osztály csapata:

Timár Ármin, Hegyi Hanna,

Balog Katica, Fehér Dániel

Brázikné Kiss Valéria

Budapesti rajzverseny

1.

Szilágyi Petra 4.z

Szeifner Judit

Országos Közlekedési Ismeretek Verseny területi fordulójában

1.

Egri Ágoston 4.a

Győri Lászlóné

Imre László

Budapesti helyesírási verseny

2.

Csermely Réka 4.z

Csákné Horváth Anikó

Brázikné Kiss Valéria

Budapesti sakkverseny csapatban

8.

Tagjai: Timár Ármin 3. b

Juhász Zsombor 4. b

Farkas György 4. b

---

Budapesti sakkverseny egyéni

15.

Timár Ármin 3.b

---

Kalmár László Matematika Verseny egyéni

7.

Timár Ármin 3.b

Ligeti Magdolna

Zrínyi Matematika Verseny területi csapatverseny 3. oszt.

1.

Tagjai:  Timár Ármin 3.b

Csermely Ábel 3.z

Polner Levente 3.z

Ligeti Magdolna

Brázikné Kiss Valéria

Zrínyi Matematika Verseny területi egyéni 3. oszt.

5.

Polner Levente 3.z

Ligeti Magdolna

 

Zrínyi Ilona Matematika területi csapatverseny

2.

Tagjai:

Takáts Máté 4. a

Csermely Réka 4. z

Cziráki Balázs 4. b

Ligeti Magdolna

Győri Lászlóné

Braunné Varga Ildikó

Csákné Horváth Anikó

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny budapesti forduló

3.

Nagy Zita 3.z

Ligeti Magdolna

Budapesti rajzverseny

10.

Hosszu Alexandra 6.b

Czifra Éva

Budapesti rajzverseny

13.

Nagyistók Ivett 5.z

Czifra Éva

Bolyai Matematika Csapatverseny

Megyei/Területi forduló

2010. okt. 16.

4.

Jobbágy Kristóf 7.b

Bense Viktor 7.b

Katona Edmond 7.b

Losonci Márton 7.b

Kovács László

Alapműveleti Matematikaverseny

Budapesti forduló

1.

Balog Gergely 5.b

Márton Katalin

1.

Bense Viktor 8.b

Kovács László

Vígh Kiss Erika

5.

Diviki Nagy Botond 6.a

Vígh Kiss Erika

6.

Nagy András 5.b

Márton Katalin

6.

Szegedi Ákos

Majzik Anna

Közlekedési verseny

Fővárosi forduló

1.

Egri Ágoston 4.a

Imre László

2.

1.

Mravik Ádám 7.a

Horváth Sándor 8.z

Kerékpáros budapesti csapatverseny

2.

Mravik Ádám 7.a

Kovács Attila 6.a

Imre László

Hagyományőrző Csapatverseny körzeti forduló

2011. ápr. 24.

1.

Tóth Márton 8.z

Villár Ádám 7.a

Varga Klaudia 6.a

Tóth Bori 6.z

Both Patrik 8.z

Szőke Bendegúz 8.a

Bartha Balázs 8.z

Georgita Boglárka 8.z

Imre László

Rovásírás verseny körzeti forduló

2011. ápr. 24.

1.

Dombóvári Anna Lilla 8.z

Imre László

Rovásírás verseny Közép-Magyarországi forduló (2011. ápr. 24.)

2.

Fazekas Árpád 8.a

Imre László

„Tiszán innen, Dunán túl” Népdalverseny

budapesti forduló

szóló ének

arany minősítés

Mályi Borbála 5.z

Dávid Krisztina

– kisegyüttes –

kiemelt arany minősítés

Mályi Borbála,

Tarpataki Dalma 5.z

Dávid Krisztina

– énekegyüttes –

kiemelt arany minősítés

Halász László,

Mályi Borbála,

Novák Anett,

Pesthy Julianna,

Pesthy Zsuzsanna,

Tari Alexandra,

Tarpataki Dalma,

Zichy Anna,

Zrubka Zsófia 5.z

Dávid Krisztina

Fehér Galamb Népzenei Verseny

Közép-Magyarországi Régió Fordulója

– szóló ének–

bronz minősítés

Szegedi Ákos 8.z

Dávid Krisztina

PITTPATT Sulikupa (50.000,- Ft-os vásárlási utalvány) budapesti iskolák

1.

Bajnóczi Zsombor 8.z,

Dévényi Bence 8.b,

Faragó Zoltán 8.b,

Fazekas Árpád 8.a,

Hevér Károly 8.a,

Szűcs Bence 8.a.

Soós Zsolt

 


 

Országos eredmények: 18 helyezés

Verseny megnevezése

Helyezés

Tanuló(k) neve

Felkészítő tanár

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia levelezős tanulmányi verseny országos döntő matematika 1. tantárgyból

4.

Mócsy Mátyás 1.b

Komár Ágnes

„Hetedhét határon” országos matematikaverseny Nyíregyháza

1.

Németh Anikó 1.z

(szülő)

Bolyai Országos Matematika Csapatverseny

2.

3. osztályos fiúcsapat:

Timár Ármin (3.b),

Bak Ádám (3.z),

Polner Levente (3.z)

Siket Mátyás (3.z)

Brázikné Kiss Valéria

Ligeti Magdolna

Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny

9.

Timár Ármin 3.b

Ligeti Magdolna

Brázikné Kiss Valéria

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

10.

Nagy Zita 3.z

Ligeti Magdolna

Bátaszéki Matematikaverseny

Országos forduló

12.

22.

Bense Viktor 7.b

Diviki-Nagy Botond 6.a

Vígh Kiss Erika

Kovács László

Alapműveleti Matematikaverseny

Országos forduló

2.

Bense Viktor 8.b

Kovács László

Vígh Kiss Erika

Katedra Matematika Verseny Országos döntő:

2.

Bense Viktor 6.b

Vígh Kiss Erika

Katedra Matematika Verseny Országos döntő:

9.

Diviki-Nagy Botond 6.a

Vígh Kiss Erika

Közlekedési verseny országos forduló

7.

Egri Ágoston 4.a

Imre László

XII. Kárpát-medencei Rovásírás verseny Pécs (felvidéki, kárpátaljai, erdélyi, délvidéki és magyarországi versenyzők) 2011. június 18.

2.

Dombóvári Anna Lilla 8.z

Imre László

XII. Kárpát-medencei Rovásírás Verseny Pécs

2011. június 18.

8.

Fazekas Árpád 8.a

Imre László

Fehér Galamb Népzenei Verseny

Országos döntő: – népi hangszer –

bronz minősítés

Szegedi Ákos 8.z

Dávid Krisztina

– szóló ének –

bronz minősítés

Bándoli Réka 7.z

Dávid Krisztina

– szóló ének –

bronz minősítés

Pentz Luca 7.z

Dávid Krisztina

– csoportos ének

arany minősítés

„MENYECSKÉK”

(Dávid Kinga 6.z,

Gillich Annamária 7.z,

Kovács Emese 8.z,

Oláh Kitti 8.a)

Dávid Krisztina

Farkas Ferenc Országos Zongoraverseny

(a rendezvény gálaestjén is szerepelt)

2.

Brindzik Borbála (6.z)

Szelecsényiné Juhász Éva

Farkas Ferenc Országos Zongoraverseny döntőjébe jutott és sikeresen szerepelt.

 

Stewart Zsófia (4.z)

Szelecsényiné Juhász Éva


Egyéb eredmények:

A Falmászó Maratonon Holl Dániel (8.a) 2. helyezést szerzett. Felkészítő tanára: Ujvári László

Vaczkó Gábor (6.a) versenyeredményei az I. félévben

Verseny neve

Helyszín

Versenyszám

Helyezés

Magyar Kupa V. forduló

Budapest

kéttusa (1200 m síkfutás, 200 m gyorsúszás)

bronzérem

Elit Országos Bajnokság

Budapest

kéttusa (1200 m síkfutás, 200 m gyorsúszás)

bronzérem

Zöld Gömb OB

Budapest

2 km futás

aranyérem

IV. Hód Kupa Nemzetközi

Úszóverseny

Hódmezővásárhely

200 m mell

bronzérem

Fradi Kupa I.

Budapest

összesített idő (200 m vegyes, 100 m mell, 200 m hát)

aranyérem

Cikluszáró úszóverseny

Budapest

50 m mell

aranyérem

100 m mell

ezüstérem

200 m mell

ezüstérem

Pezsgőfutás

Agárd

5 km futás

bronzérem

Magyar Bajnokság II. forduló

Székesfehérvár

kéttusa

aranyérem

 

 

Csák Tamás 4.z eredményei:

60 méteres gátfutásban megyei 3. helyezett és országos 2. helyezett

800 méteres síkfutásban országos 1. helyezett

                                   Felkészítő tanár: Csákné Horváth Anikó

Országos 600 m-es síkfutás 1. hely

Országos 60 m-es gátfutás 2. hely

Nemzetközi Atlétikai Verseny 600 m-es síkfutás 1. hely

Nemzetközi Atlétikai Verseny Varsó 1000 m-es síkfutás 2. hely

 

Baráth Míra 3.z osztályos tanuló műkorcsolya versenyeredményei:

Santa Claus Cup nemzetközi műkorcsolya verseny 3. hely,

Belgrad Trophy nemzetközi műkorcsolya verseny 1. hely,

Rozmaring Trophy nemzetközi műkorcsolya verseny 1. hely,

Debrecen Maskarádé Kupa nemzetközi műkorcsolya verseny 1. hely,

Avas Kupa Miskolc nemzetközi műkorcsolya verseny 2. hely,

 

Bartosik Réka(4.z) Tenisz 12 évesek korosztályában országos 1. hely, nemzetközi 3. hely (Szlovákia)

XI. Törökbálint Kupa karate versenyenKiss Dezső Dávid 3.a eredményei:

Fiú - II. korcsoport KATA (Formagyakorlatok) 4. helyezés

Fiú- II. korcsoport Kümité (Küzdelem)2. helyezés

Az ELTE ITK-n sikeres ORIGO JUNIOR nyelvvizsgát tett német nyelvből 13 fő

(7.b osztályból 2 fő, a 8.a-ból és a 8.b-ből 1-1 fő, a 8.z-ből 8 fő)

§  Bartha Balázs 8.z

§  Gemela Cintia 8.z

§  Both Patrick 8.z

§  Horváth Sándor 8.z

§  Tóth Ákos 8.a

§  Becska Flóra 8.z

§  Szegedi Ákos 8.z

§  László Teodóra 8.z

§  Kovács Emese 8.z

§  Oláh Kitti 8.a

§  Berényi Brigitta 8.b

§  Iván Szimonetta 7.b   

§  Lakatos Dorottya 7.b  

 

ALAPFOKÚ ORIGO NYELVVIZSGÁT TETT német nyelvből 5 fő (2 fő a 8.a-ból, 3 fő a 8.z-ből)

Írásbeli: Horváth Sándor 8.z, Tóth Ákos 8.a, Oláh Kitti 8.a

Írásbeli és szóbeli nyelvvizsgát tettek: Szegedi Ákos 8.z, Bartha Balázs 8.z

eKréta belépés

Tanker online magazin

Tehetségpont