Naptár

Június 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Erasmus blog

Az oldal statisztikája

MaMa182
TegnapTegnap1327
A hétenA héten6321
A hónapbanA hónapban7859
ÖsszesÖsszes7859

Fontos információk!


Szuper Suli Alapítvány 1% Felajánlás

Adószám: 18015827-1-42

(megtekintéshez kérem kattintson IDE)   


Megtekintés nagyobb méretben


Felhívás!


Nyári napközis tábor

Szülői nyilatkozat


Felvételi körzetek

Szülői felügyelet tájékoztató

NYILATKOZAT szülői felügyeleti jogról

Kerületi atlétika verseny

EREDMÉNYEK:

1.     korcsoport- Egyéniben:

alt

Paska Gellért (2.z)    kislabdahajításban           2. helyezés

        alt

Nagy Réka (2.z)       kislabdahajításban           3. helyezés 

Felkészítők: Benczéné Broda Katalin

                                                                               Havasiné Ambrus Andrea

2.     korcsoport– Egyéniben:

    alt

Cziráki Balázs (4.b)            kislabdahajításban               1. helyezés

     alt

Fábián Anna (4.z)    távolugrásban          2. helyezés

Felkészítők:Braunné Varga Ildikó

                  Csákné Horváth Anikó

3.     korcsoport– Csapatban:

Lány csapat         1. helyezés

alt

Tagjai (balról jobbra): Gahó Dzsenifer (6.b), Szabó Rebeka (6.z), Wehovszky Klaudia (5.z), Wehovszky Vivien (6.z), Szűcs Fanni (6.b) és Dávid Kinga (6.z)

 

Fiú csapat :         2. helyezés

alt

Tagjai: Berecz Donát (5.b), Görög Patrik (5.b), Gyimesi Levente (6.z), Kovács Attila (6.a), Petrikó Dávid (6.a), Vaczkó Gábor (6.a)

Egyéniben:

     alt

Szűcs Fanni (6.b)           kislabdahajításban   1. helyezés

                                                            600 m futásban        3. helyezés

     alt

Gahó Dzsenifer (6.b)               kislabdahajításban        2. helyezés

    alt

Wehovszky Vivien (6.z)            600 m futásban        2. helyezés

 

     alt

Kovács Attila (6.a)           távolugrásban          3. helyezés

                                                                  Felkészítőjük: Soós Zsolt

 

GRATULÁLUNK VERSENYZŐINKNEK ÉS FELKÉSZÍTŐ PEDAGÓGUSAINKNAK!

eKréta belépés

Tanker online magazin

Archív

Powered by mod LCA