Naptár

November 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Erasmus blog

Az oldal statisztikája

MaMa610
TegnapTegnap845
A hétenA héten5625
A hónapbanA hónapban18414
ÖsszesÖsszes118853

Fontos információk!


Figyelem! Változás!

Tisztelt Szülők!

Értesítjük Önöket, hogy 2018. november 26-án, hétfőn iskolánkban intézményvezető-választás lesz, ezért ezen a napon tanítás nélküli munkanapot tartunk.

Az ügyeletet igénylő gyermekek számára a befizetés alapján az étkezést biztosítjuk. Akik nem kérnek ügyeletet, a nov. 26-i napot a jövő heti ebédbefizetésnél jelezzék, és nekik azt jóváírjuk.

Igényeiket kérjük, az osztályfőnök felé jelezzék november 12. hétfőig! (Hajnali ügyeletet igényel-e, ill. délután meddig marad a gyermek.)

Iskolavezetés


  Takarító állás (Frissítve 2018.10.17)


FONTOS! [eKréta] Gondviselői regisztráció meneteNagyobb méretben való megtekintés

Rákosmenti kis langelmék

Olyan 2 fős csapatok jelentkezését várjuk, amelynek tagjai mind önállóan, mind együtt szeretnek és tudnak a szokványostól eltérő módon dolgozni, akik nyitottak a játékos logikai feladatok megoldására.

Egy iskolából tetszőleges számú csapat jelentkezhet. Ha valaki betegség vagy egyéb ok miatt nem tud részt venni a versenyen, lehetőség van arra, hogy helyette más induljon. Ezt a verseny előtt kérjük jelezni a szervezőknek!

A verseny helyszíne és időpontja:

Gregor József Általános Iskola, 2011. április 14. (csütörtök) 14.00 óra.

Kérjük a résztvevőket, hogy a megjelölt kezdési idő előtt legalább 15 perccel jelenjenek meg a verseny helyszínén. A verseny időtartama 2 × 45 perc. Eredményt a verseny napján hirdetünk, a versenyzőknek az eredményhirdetés kezdetéig játékos foglalkozást tartunk.

A verseny leírása:

Az első 45 percben a versenyzők logikai, gondolkodtató feladatokat oldanak meg egyénileg, a második részben a 2 fős csapatok, a nevezési lapon megjelölt módon összerendeződnek és közösen „alkotnak”, azaz manuális tevékenységet igénylő munkát végeznek.

Az egyéni feladatok megoldásánál a versenyzők tollal dolgozzanak!

 

Nevezéssel kapcsolatos tudnivalók:

A nevezési határidő 2011. március 30. (Jelentkezési lap letöltése) Nevezési díj: 300 Ft./ fő, melyet a mellékelt csekken kérjük befizetni és fénymásolatát a jelentkezési lappal együtt, a megadott határidőn belül, szíveskedjenek iskolánk címére eljuttatni.

Kérjük, hogy tegyék lehetővé intézményükben a versenyfelhívás megismerését és a tanulók versenyen való részvételét.

Együttműködésüket köszönjük.

Szeretettel várjuk Önöket és tanítványaikat!

                                                                 A verseny szervezői nevében

                                                                             Márton Katalin mk.vez.

eKréta belépés

Tanker online magazin

Archív

Powered by mod LCA